Bizim İşimiz Galvaniz

   
         
Tolga Kısacıkoğlu   Feyza Kısacıkoğlu   Peter Jongenburger
Yönetim Kurulu Başkanı   Başkan Yardımcısı   Üye
         

 

Tolga Kısacıkoğlu
1975 yılı İstanbul doğumludur. İlkokul öğrenimini Kocaeli'nde bitirmiş; ortaokul ve lise öğrenimini Nişantaşı Işık Lisesi' nde tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezuniyeti sonrası; Amerika’da Stetson Universıty' de 2 yıl MBA masterı yapmıştır. Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları San. Ve Tic. A.Ş. şirketinde 4 yıl ihracat müdürlüğü görevi yapmıştır. 2005 yılında Galva Metal A.Ş. yi kurup, halen de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. 

 

Feyza Kısacıkoğlu
İlkokul öğrenimini Kocaeli'nde bitirmiş; ortaokul ve lise öğrenimini Seymen Lisesi' nde tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İşletme bölümü mezunudur. Galva Metal’den önce Tezcan Galvaniz firmasında dış ticaret operasyon sorumlusu ve Efe Mobilya firmasında Genel Müdürlük görevlerini yapmıştır.

 

Peter Jongenburger
01.01.2020 itibariyle Galva Metal Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalarına başlayan değerli partnerimiz Sn. Peter Jongenburger, Harward Business School'da eğitim görmüş olup, Metalurji Mühendisi doktorasına sahiptir. Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütmekte olan Jongenburger, Wuppermann Staal Nederland Bv başta olmak üzere son 12 yıldır tüm grup genelinde başarılı çalışmalarıyla kuruma hizmet vermektedir.