Kariyer

Galva Metal bir şirketin temel değerlerinden en önemlisinin o kurumda çalışan bireyler olduğuna inanan bir şirket kültürünü benimsemiştir.

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, lider özelliklerin değer bulduğu, iş-özel hayat dengesine saygı gösteren, toplum ve çevre için faydalı bir işe hizmet edeceğiniz uluslar arası bir karıyere sahip olmak ister misiniz? 

Hepsi sektöründe deneyimli, pek çok dünya dilini ana dili gibi konuşan, dış ticaretin tüm inceliklerini bilen profesyonel ve dinamik bir ekibin parçası olmak ve şirket değerlerinin merkezinde yer almak isteyen tüm genç ve deneyimli profesyonelleri Galva Metal'de kariyer sahibi olmaya davet ediyoruz. Emekli olup, çocuklarınıza devredetmek isteyeceğiniz bir çalışan mutluluğu hedefimizdir. Üst kalitede bir çalışma ortamında, çalışırken keyif alacağınız, topluma ve yardıma ihtiyacı olanlara faydalı olan ve eğitim ve gelişime en üst düzeyde önem veren bir şirket ile Dünya'da fark yaratma iddaasındayız.

GALVA Takımına Katılmanız Gereken  Sınırsız “NEDEN” ler..

 1. İletişim Ağımız
  Konusunda ve dış ticarette deneyimli, tedarik ettiği ürünü çok iyi tanıyan ekiplerin bir araya gelmesiyle kurulan genç, dinamik yaş ortalaması 33 olan şirketimizde, kendinizi içsel motivasyonunuzu geliştirebileceğiniz bir iletişim atmosferinde bulacaksınız.

  Bilgi Akışımız
  Çalışma prensiplerimizin en başında İletişim yer alır. Dürüstlük temel ilkemiz olup tüm çalışanlarımızla  her konuda açık ve şeffaf olarak paylaşımlarda bulunuruz.

 1.  

  Mutlu Çalışan
  Değerlerimizin en başında “Mutlu Çalışan” profilini hedeflemek gelmektedir. Çalışanlarımıza her türlü desteği verip, iş – özel yaşam alanına saygıyla yaklaşıp, hayallerimizi birbirimizle paylaşır gerçekleştirmek için birbirimizden sürekli destek alırız.

  Çalışma Ortamı
  Çalışanlarımızın kendilerini geliştireceği araştırıp sürekli öğrenebileceği kütüphanemizde   okuma zaman dilimlerimiz ile eğitime ve gelişime önem veriyoruz. Öğret & Öğret etkinliklerimiz  sınırsız konulu bilgi verilerimiz ile  öğrenirken öğretecek, öğretirken öğreneceğiniz keyifli zaman dilimleri geçirirsiniz.

 1. Spor Saatleri
  Çalışırken hayata da vakit ayırır yaşam kalitemize ve sağlığımıza da önem verdiğimiz için her gün ki spor saatlerimiz ile aktif hareket sağlarız.

  Sosyal Aktivitelerimiz
  Sinema Gecelerimiz, Kareoke Partilerimiz, Aile Pikniklerimiz, Tracking Etkinliklerimiz, Eğlence Yemeklerimiz vd dahası.. Organizasyonlarımız ile her bir çalışanımız ile sosyal aktivitelerde anın keyfini çıkartmayı başarabileniz.

  Girişimciliği ve Yaratıcılığı Kullanabilmek
  Sınırsız fikirleriniz ve kendi önerilerinizi  sunarken yetkinlik ve yaratıcılığınızın öne çıkmasıyla kendinizi daha fazla önemseyeceksiniz.

  Uluslararası Bir Kariyer Yapmak
  Sadece yurtiçi ile sınırlı kalmadan Romanya’da faaliyet gösteren satış ofisimiz ile bağlantılı bunun yanında yurtdışıyla sürekli temasta Alman ortaklı firmada kariyer imkanı yakalayabilirsiniz.

  Liderlik Özelliklerinin Değer Bulması
  Çalışanlarımızın fikirlerine önem ve destek vererek içlerinde ki liderlik yetkinliklerini daima değerli görüyoruz.


 1. Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Firmalarından Birinde Çalışıyor Olmak
  Türkiye’nin en hızlı büyüyen 48. firması ödülünü alan firmamızın bir çalışanı olarak büyüme hızımıza şahit olmak gerçekten keyif verici. Ayrıca Türkiye’nin en fazla sayıda ülkeye ihracat yapan firmalarından birinde görev alarak, ekonomiye katkı yaptığınızı hissedecksiniz.

  Toplum İçin Faydalı Bir Kurumda Çalışmak
  Topluma, doğaya ve sanata destek olan bir firma çalışanı olmaktan gurur duyacaksınız.


 1.  

  Rahat Vicdan
  Sizi vicdanı zor durumlara düşürmeyen, kendi menfaatleri yanında çalışanın müşterinin tedarikçinin ve tüm partnerlerin de hakkını koruyan bir şirkette çalışıyor olmanın verdiği huzuru yakalayacaksınız.

  Sorumluluk Almak 
  Demokratik kurumlar sorumlu kimse onu parmaklarıyla gösterirler ancak amaçları suçlamak değil, durumu düzeltmek ve sorumlu kişiyi rahatlatmaktır. Çalışanlarımıza güveniriz , yetki ve sorumluluk veririz. Çalışanlarımızın, şirket performansını iyileştirebilecek fikirler üretmesini teşvik ederiz.

 

Galva Metal kariyer fırsatlarından haberdar olmak için hemen tıklayın.