Haberler

YENİ YILA DAHA YEŞİL GİRİYORUZ!
Galva Metal, aynı anda tüm tesislerinde toplam 9000 m2 metrekare alan üzerinde k...
Devamını Oku »

 

Şampiyon Galva Metal Spor Kulübü Derneği!
Galva Metal Spor Kulubü, Kocaeli kulüpler tarihinde bir ilke imza attı. Konya Se...
Devamını Oku »

 

2021 İSO 2. 500 Listesi Açıklandı.
Bugün listemize bir ünvan daha ekledik. ISO 2021 2. 500 listesi açıklandı ve fir...
Devamını Oku »

 

HTG

Taleplerinizi elektronik ortamda gönderebilirsiniz. Siparişinizi hazırlayın en kısa zamanda sizinle iletişim kuralım.

Bizim İşimiz Galvaniz

Galva Metal başta galvanizli sac olmak üzere, soğuk sac, aluzinc ve boyalı saclar gibi birinci sınıf yassı çelik ürünlerinde, Türkiye’nin en önde gelen çelik servis merkezidir. Kuruluş tarihi olan 2005 yılından itibaren sürekli büyüyen, yatırımlarıyla kapasitesini geliştiren, firma değerleriyle ve kültürüyle örnek alınan, sektöre ilham veren yenilikler getiren, teknolojiyi en etkin şekilde kullanan, farklılaşmış özel ürün ve kaliteli hizmetiyle lider bir çelik servis merkezidir.

Neden Galva?

Uzmanlığı Galvanizlii ve boyalı sac ticareti olan Galva Metal, 10 yılı aşkın süredir bu işi yapıyor. Uluslararası ticareti çok iyi bilen, edindiği deneyim ve uluslararası operasyon gücünü iş ortakları ile paylaşan Galva Metal, her satın alma sürecini planlandığı gibi bitiriyor. Beklenmeyen süprizlerle ve sonu gelmeyen tedarik süreçleriyle sizi yalnız bırakmayan güvenli bir tedarik süreci sunuyor.

Tedarik Süreci

Galva Metal, ihtiyaçların, anlık pazar verilerinin ve satın alma takviminin iş ortakları ile birlikte değerlendirildiği bir tedarik süreci sunuyor. Yerel ve uluslararası finans kurumlarının sunduğu avantajları sunarak tedarik sürecinde fırsatlar yaratıyor.

Uluslararası Ticaret

Uluslararası bir firmanın taşıması gerektiği nitelikleri çok iyi bilen Galva, bu niteliklerin avantajlarını müşterilerilerine sunarken aynı zamanda hizmetlerinin toplam kalitesini ve yetkinliğini arttırıyor.

e-bülten

Galva ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.

Şikayet ve Önerileriniz

SVO
Müşterilerimiz bizim için çok değerli. Her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bizlerle hemen paylaşabilirsiniz »